extreme divers przedstawiciel chris benz

Chris Benz

Niemiecki producent zegarków do nurkowania i sportów wodnych. Zegarki wykonane z najwyższej jakości materiałów z najwyższą precyzją i zaangażowaniem. Posiadają praktycznie niezniszczalne szkło szafirowe i wodoodporność od 200 do 2000 metrów. Chris Benz to marka nr 1 na świecie w produkcji zegarków typu Diver.

przedstawiciel cressi extremedivers

Cressi

Włoski producent sprzętu do nurkowania, łowiectwa podwodnego, freedivingu oraz sprzętu pływackiego. CRESSI jest najstarszą istniejącą do dziś firmą na świecie.
Za datę jej powstania przyjęto 1946 rok, kiedy to bracia Egidio i Nani Cressi założyli ją oficjalnie. Od tamtej pory Cressi cały czas rozwija swój asortyment i stawia na jego najwyższą jakość.

fourth-element-polska

Fourth Element

Angielski producent najwyższej jakości ocieplaczy do nurkowania, suchych skafandrów, pianek neoprenowych do różnych sportów wodnych. Fourth Element to przede wszystkim jakość oraz niesamowita dbałość o szczegóły. Większość asortymentu wykonana jest z produktów recyclingowych jak i ich opakowania. Fourth Element to firma dbająca o środowisko.

metalsub

Metalsub

Hiszpański producent wysokiej jakości węży do nurkowania nisko i wysokociśnieniowych, wysokiej jakości smarów wykorzystywanych w nurkowaniu. W ofercie swojej posiada również przetoczki oraz rozwiązanie do podłączenia banków powietrza i wszelakiego rodzaje rozgałęziaczy do napełniania butli.

mares

Mares

Włoski producent najwyższej jakości sprzętu do nurkowania, łowiectwa podwodnego, freedivingu i pływackiego. Mares to przede wszystkim jakość wykonania i funkcjonalność. Jedyny producent na świecie z opatentowanym systemem VOD w automatach oddechowych do nurkowania.

nurkowysklep

Nurkowysklep.pl

Znajdziecie tutaj asortyment renomowanych producentów sprzętu nurkowego i pływackiego: Cressi, Chris Benz, Mares, Fourth Element, Tusa, Tecline, Scubatech, Metalsub, Aqualung, Technisub, Bare, Santi, Oceanic, Hollis, Halcyon, Faber, Waterproof, Scubapro, XDEEP, NRC i wiele innych.