Jesteśmy certyfikowanym Centrum Treningowym IANTD (International Association of Nitrox and Technical Divers).
Oferujemy pełną ofertę szkoleń, od szkoleń dla początkujących po szkolenia zaawansowane, szkolenia techniczne, medyczne, a skończywszy na szkoleniach instruktorskich.
Dysponujemy wysokiej klasy materiałami szkoleniowymi w języku polskim (książki, filmy DVD, prezentacje multimedialne) oraz nowoczesnym i wysokiej jakości sprzętem wykorzystywanym w trakcie szkoleń.

Organizacja IANTD (International Association of Nitrox and Technical Divers) została założona przez Dick’a Rutkowskiego w 1985 roku i nosiła nazwę IAND (International Association of Nitrox Divers).
W 1991 została zmieniona nazwa na IANTD, kiedy to do organizacji dołączył pionier nurkowania technicznego, Tom Mount.
IANTD (International Association of Nitrox and Technical Divers) jest pierwszą organizacją, która wprowadziła Nitrox, a później Trimix, do nurkowań sportowych.
Mimo wczesnych trudnych lat, kiedy wielkie komercyjne organizacje takie jak PADI czy BSAC bały się Nitroxu i zakazywały jego używania, IANTD stworzyło programy szkoleniowe i udostępniało szerokiemu kręgowi ludzi to, co teraz jest tak powszechne.
Jako pierwsza organizacja wprowadziła programy nitroxowe, gas blenderskie, później techniczne, trimixowe i rebreatherowe.
IANTD kładzie ogromny nacisk na znajomość procedur, sprzętu oraz efektywność podczas nurkowania.
Głównym celem IANTD jest kształtowanie w pełni świadomych i samowystarczalnych nurków, którzy w trakcie szkoleń odkrywają nowe możliwości bezpiecznego nurkowania, wykraczające poza standardy nurkowania rekreacyjnego.

Na kursach IANTD zdobędziesz niezbędną wiedzę do bycia bezpiecznym i świadomym nurkiem.

cressi-sprzet-nurkowy

Open Water Diver

1950 zł

KURS OPEN WATER DIVER IANTD jest międzynarodowym kursem nurkowym dla osób od 15 roku życia pozwalającym opanować podstawowe umiejętności nurkowe, a po ukończeniu, którego możemy wypożyczać sprzęt i nurkować na całym świecie. Jest to pierwszy podstawowy kurs nurkowy.

open-water-diver-nitrox-kursr

Open Water Diver Nitrox

2250 zł

KURS OPEN WATER DIVER NITROX IANTD jest międzynarodowym kursem nurkowym dla osób od 15 roku życia pozwalającym opanować podstawowe umiejętności nurkowe, a po ukończeniu, którego możemy wypożyczać sprzęt i nurkować na całym świecie. Jest to pierwszy podstawowy kurs nurkowy. Kurs ten jest rozszerzony o wiedzę o nurkowania na mieszaninie nitroksowej do 40% tlenu.

junior-open-water-diver

Junior Open Water Diver

1950,00 zł

KURS JUNIOR OPEN WATER DIVER IANTD jest międzynarodowym kursem nurkowym dla dzieci od 10 do 14 roku życia pozwalającym opanować podstawowe umiejętności nurkowe, a po ukończeniu, którego możemy wypożyczać sprzęt i nurkować na całym świecie. Jest to pierwszy podstawowy kurs nurkowy.

junior-open-water-divers-nitroxi

Junior Open Water Diver Nitrox

2250 zł

KURS JUNIOR OPEN WATER DIVER NITROX IANTD jest międzynarodowym kursem nurkowym dla dzieci od 10 do 14 roku życia pozwalającym opanować podstawowe umiejętności nurkowe, a po ukończeniu, którego możemy wypożyczać sprzęt i nurkować na całym świecie. Jest to pierwszy podstawowy kurs nurkowy. Kurs ten jest rozszerzony o wiedzę o nurkowania na mieszaninie nitroksowej do 40% tlenu.

rescue-diver-kurs-lublin

Rescue Diver

900 zł

advanced-open-water-diver

Advanced Open Water Diver

1300,00 zł

kurs-podlodowy-lublin

Ice Diver - Nurkowanie podlodowe

900 zł

kurs nurkowy extreme divers

Wreck Diver - Nurkowanie wrakowe

550 zł

kurs w suchym skafandrze

Dry Suit Diver

600,00 zł

Kurs Dry Suit Diver (nurkowanie w suchym skafandrze) jest kursem który pozwoli Ci bezpiecznie w nim nurkować. Dzięki skafandrowy wydłużysz sezon nurkowy oraz zwiększysz swój komfort i jakość nurkowania. Po ukończeniu kursu Twój skafander suchy zostanie Twoim najlepszym przyjacielem podczas nurkowania.

kurs-nurkowy-deep-diver

Deep Diver - Nurkowanie głębokie

650 zł

kurs-nurkowy-nitrox-diver

Nitrox Diver

600 zł

kurs-nurkowy-divemaster

Divemaster

2500,00 zł

advanced-nitrox-kurs

Advanced Nitrox Diver

1250 zł

Advanced-Recreation-Trimix-

Advanced Rec. Trimix Diver

1450 zł

iantd-technical-diver-kurs

Technical Diver

2500,00 zł

trimix-diver-kurs

Normoxic Trimix Diver

3000 zł

normoxic-trimix-diver-kurs

Normoxic Trimix Diver Plus

3800 zł

Zapisz się na kurs już dziś !

Odkryj z nami podwodny świat !

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami !

+48 730 011 501

+48 667 341 349

    Imię*

    Mail*

    Numer telefonu*

    Wiadomość